Villa Łyna Park

Wyobraź sobie gęsty zielony las, usłysz szum rzeki, poczuj zapach świeżego powietrza. Teraz to miejsce może stać się Twoim domem. Stworzyliśmy, w samym sercu Olsztyna, przestrzeń łączącą w sobie to co najpiękniejsze w naturze, z nowoczesnym i luksusowym designem.

Jeżeli życie w zgodzie z naturą jest dla Ciebie ważne, chcesz żyć zdrowo, czuć się swobodnie i bezpiecznie, a jednocześnie zależy Ci na nowoczesnym i ekologicznym apartamencie – to miejsce jest dla Ciebie. Villa Łyna Park to inwestycja jedyna w swoim rodzaju. Projekt został stworzony przez pasjonatów budownictwa ekologicznego i energooszczędnego, a przy tym cieszących się autorytetem inżynierów. Budynek jest czymś więcej niż tylko kolejnym budynkiem z technologią pasywną. Jest dziełem, które powstało z wiedzy, pasji i zaangażowania jego twórców.

Podczas kilkuletniej pracy nad projektem zadbaliśmy o to, by każdy szczegół był wyjątkowy. To przestrzeń, w której wykorzystaliśmy materiały sprowadzone z najodleglejszych zakątków świata. Przy wykończeniach apartamentowca użyliśmy naturalnych materiałów najwyższej jakości oraz zadbaliśmy o to, by stworzyć najlepszy dla Ciebie mikroklimat. Wszystko w trosce o Ciebie i Twoją rodzinę, żebyście w naszej przestrzeni czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Villa Łyna Park wznieśliśmy na skarpie, w malowniczym parku, na wprost zamku, tuż obok strumienia rzeki Łyny. Z okien apartamentów rozciąga się piękny, wielobarwny widok zabytkowej olsztyńskiej starówki. W naszej ofercie znajdziesz luksusowe, panoramiczne apartamenty przekraczające 200m2 zajmujące osobne piętro i zapewniające absolutną prywatność. Do wyboru masz również dwupoziomowe, przestronne apartamenty liczące po około 150 m2. By dostosować się do Twoich potrzeb stworzyliśmy komfortowe i nowoczesne przestrzenie. Wszystkie apartamenty, od 100m2 do ponad 200m2, posiadają widok na piękną olsztyńską panoramę.

Z myślą o nowych mieszkańcach uzupełniliśmy ofertę o mieszkania liczące od 45m2 do 60m2. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, możemy zaoferować już tylko przestrzenie o wielkości 45m2, 100m2, 150m2 oraz ponad 200 m2.

adminVilla Łyna Park