Unikalne Rozwiązania
Zastosowane w Villa Łyna Park

Nasz apartamentowiec wyróżnia niezwykła dbałość o każdy szczegół. Wyjątkowość materiałów możesz poczuć dotykając ręką szlachetnego drewna, drogiego kamienia, wyjątkowego szkła czy jadąc panoramiczną windą. Jesteśmy przekonani, że zachwyci Cię niezwykła jakość z jaką wykończyliśmy przestrzeń wspólną mieszkańców oraz piękne wertykalne ogrody znajdujące się w budynku.

Villa Łyna Park nie jest zwykłym apartamentowcem. Stworzyliśmy w nim szereg idei, dla podwyższenia Twojego komfortu życia. Zadbaliśmy o to, żebyś żył luksusowo, bezpiecznie i pięknie. Nasz budynek wyposażyliśmy w urządzenia do kontroli mikroklimatu oraz systemy dźwiękoszczelności, które dbają o Twój komfort. Energooszczędność sięga kilkudziesięciu procent w stosunku do zwykłych budynków mieszkalnych.

Zachęcamy Cię do zapoznania się ze wszystkimi systemami wykorzystanymi podczas budowy oraz rozwiązaniami, które zapewnią Ci luksus i bezpieczeństwo. Naszą inwestycję charakteryzuje przede wszystkim:  

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Energooszczędność apartamentowca sięga kilkudziesięciu procent, w stosunku do zwykłych budynków mieszkalnych. Efekt osiągnęliśmy poprzez zastosowanie łączników balkonowych nie pozwalających balkonom na absorpcję ciepła wewnętrznego. Na fasadzie budynku zamontowaliśmy dwie ściany wysokosprawnych próżniowych, jak i płaskich kolektorów słonecznych, które odpowiadają za wysoką energooszczędność, nadając jednocześnie nowatorski efekt wizualny. Nasz apartamentowiec wyposażyliśmy również w ogniwa fotowoltaiczne oraz wiatrak. Specjalną konstrukcję zabezpieczyliśmy minimum dwudziestotrzycentymetrową warstwą izolacji termicznej, pamiętając o przenikalności ciepła. Pozwoli Ci to nie martwić się o komfort cieplny i wyciszenie mieszkania. Dla Twojej wygody wyposażyliśmy budynek w rewersyjną pompę ciepła, która grzeje lub chłodzi – w zależności od Twoich potrzeb.

PORTIER

O Twoje bezpieczeństwo i wygodę będzie dbał portier. Jeżeli wyrazisz taką chęć zaopiekuje się mieszkaniem podczas Twojej nieobecności lub zainterweniuje w nagłych sytuacjach. Przywita Twoich gości i zapewni im miejsce parkingowe. Na życzenie odbierze przesyłki oraz zadba o dostawę artykułów spożywczych o każdej godzinie, by zapewnić Ci pełen komfort. W trosce o intymność mieszkańców każdy z lokatorów posiada osobną przestrzeń, w której portier pozostawia przesyłki oraz zakupy.

WYKOŃCZENIA I FAKTURY

Do wykończeń elewacji użyliśmy materiałów o różnej fakturze, takich jak: naturalne drewno, wyjątkowe szkło, stal szlachetna czy ręcznie formowana, klinkierowa cegła. Wszystkie elementy są przyjemne w dotyku, a Tobie pozwolą cieszyć się elegancką i wyjątkową przestrzenią.

SYSTEM DŹWIĘKOSZCZELNOŚCI

Będziesz mógł doświadczyć, że w budynku panuje idealna cisza. Zadbaliśmy o komfort i intymność mieszkań poprzez system dźwiękoszczelności, oparty na wełnie mineralnej zamontowanej w przestrzeni pomiędzy mieszkaniami. System uzupełniliśmy o tłumiki akustyczne, które oddzielają przestrzeń wspólną lokatorów od przestrzeni mieszkalnej. Specjalne trzyszynowe okna zadbają o to, by wyciszyć dźwięki miasta. Dzięki naszym innowacjom zapomnisz, że mieszkasz w sercu Olsztyna.

MIKROKLIMAT I INSTALACJE INTELIGENTNE

By zadbać o Twoje samopoczucie, zamontowaliśmy urządzenia do kontroli mikroklimatu poprawiające parametry. Budynek wyposażyliśmy w nowoczesny system wentylacji mechanicznej z rekuperacją, która odzyskuje energię cieplną z zużytego powietrza, a następnie oddaje przefiltrowane ciepło, w optymalnej ilości, do każdego pomieszczenia. Przy pomocy urządzeń i automatyki przemysłowej uzyskaliśmy nie tylko optymalne i komfortowe warunki w pomieszczeniach, ale również ścisłą kontrolę kosztów. Budynek wyposażyliśmy w rewersyjną pompę ciepła, która w zależności od potrzeb grzeje lub chłodzi, dwie ściany kolektorów słonecznych, wiatraki, ogniwa fotowoltaiczne, stację uzdatniania wody, nagrzewnice, nawilżacze oraz jonizatory powietrza. W trosce o Twoją wygodę założyliśmy w budynku inteligentne instalacje, dzięki którym możesz zarządzać zdalnie procesami przez internet lub telefon z każdego miejsca na świecie.

OKNA PASYWNE

Drewno, z którego stworzono okna zostało specjalnie wyselekcjonowane. Zadbaliśmy o to, by zewnętrzna warstwa okna była z litego drewna, a warstwy zawsze wykonywano z jednego elementu – bez konieczności użycia mini złączy. Niepowtarzalny kolor lakieru został stworzony przez nas tak, abyś miał poczucie, że przestrzeń w której żyjesz jest wyjątkowa. Do wykończenia inwestycji użyliśmy zestawu trzyszybowych okien pasywnych U=0,5W/m2, które wmontowaliśmy w warstwę izolacyjną budynku. Do montażu okien użyliśmy paroizolacji wewnątrz i wiatroizlacji na zewnątrz, koftów ze stali szlachetnej i klocków z klejanki dębowej, zaimpregnowanych w całym przekroju za pomocą autoklawu.

ORYGINALNE DRZWI

Przekonani, że dbałość o detale stanowi o wyjątkowości przestrzeni, zamontowaliśmy piękne i niezwykle efektowne drzwi wejściowe do apartamentów. Stworzone z topoli czeczoty i wzbogacone o pas marmuru stanowią nieprzeciętny element wykończenia, który zachwyci każdego mieszkańca i gościa. Drzwi są nie tylko piękne, ale również bardzo funkcjonalne. Dzięki samozamykaczom typu Boxer zadbają o komfort i ciszę wspólnej przestrzeni.

OGRODY WERTYKALNE

Zależało nam, by nasz apartamentowiec był możliwie najbardziej ekologiczny. Dzięki stworzeniu wewnątrz budynku ogrodów wertykalnych pozostaniesz w kontakcie z naturą, nawet nie wychodząc z domu. Piękne, pionowe ściany, pełne rzadkiej roślinności zachwycają, a także przynoszą ukojenie i poprawiają samopoczucie. Odpowiadają za oczyszczanie powietrza i poprawę mikroklimatu. Zimą chronią budynek przed utratą ciepła – przez co przyczyniają się do mniejszego zużycia energii. Natomiast latem w naturalny sposób obniżają temperaturę wewnątrz budynku.

TARAS WIDOKOWY

Dach budynku, z panoramicznym widokiem na cały Olsztyn, przeznaczyliśmy dla Ciebie i Twoich gości. Stworzyliśmy naturalną, zieloną przestrzeń do odpoczynku i spotkań, a dla Twojej rozrywki przygotowaliśmy mini pole golfowe.

GARAŻE

Budynek wyposażyliśmy w przestronne garaże, w których miejsc parkingowych jest więcej niż apartamentów. Zadbaliśmy także o korzystanie z parkingów zimą – w tym celu zamontowaliśmy instalacje przeciwoblodzeniowe oraz podgrzewane wjazdy. Bramy są segmentowane i ocieplone pianką. Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa zainstalowaliśmy system sterowania pilotem z napędem ED oraz niezbędne elementy bezpieczeństwa wykrywające CO i LPG, które zapewniają doskonałą wentylację.

PRZYJAZNY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Nasz budynek posiada specjalnie przygotowane podjazdy dla wózków inwalidzkich, a panoramiczna, przestronna winda zawiezie Cię na wybrane piętro.

GWARANCJA FINANSOWA

Nasza firma otrzymała Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Systematycznie realizujemy nasze zobowiązania. Mamy bardzo dobrą kondycję finansową, a ryzyko przeprowadzanych z nami transakcji jest minimalne.

adminUnikalne rozwiązania